inzerce zdarma > práce > brigády > Realizační pracovník

Inzerce Realizační pracovník

Požadavky

Pojď s námi dělat poctivé řemeslo!

Hledáme šikovné lidi do stavebnictví

Jdeme na věci jinak, budujeme vztahy na důvěře a kvalitních službách. Jsme zvyklí pracovat v pozitivní a tvůrčí atmosféře týmového přístupu.

Náplň práce:

- realizace zakázek v oblasti foukané izolace po celé ČR

Požadujeme:

- spolehlivost a komunikativnost
- manuální zručnost
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- velmi dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu na ŽL nebo DPČ
- zaškolení a zácvik
- přívětivou firemní atmosféru a týmového ducha
- vysoce prospěšnou práci v sehraném pracovním týmu
- dobré materiální a technické vybavení

Podívej se na náš web, kde najdete více informací: http://www.praceproipecka.cz

Rádi o Tobě uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovíme.

Nabízíme

Informace o inzerátu

Stáří inzerátu: 1618 dnů
Počet zobrazení: 5297×

Kontaktní údaje

Jméno: Denisa Slabá
Telefon: 725 260 936
Město: Polná
Ulice: Tyršova 405
Web: www.ippolna.cz

Fotografie - Realizační pracovník

Fotografie není k dispozici

Tento inzerát (Inzerce Realizační pracovník) je zařazen v hlavní kategorii inzerce práce. Pro zobrazení veškeré inzerce v této kategorii použijte odkaz na práce.

url adresa této stránky:http://www.blesitrh.cz/realizacni-pracovnik-1568014/