inzerce zdarma > práce > brigády > Skladník ve skladu s nábytkem, Brno - 135 Kč/hod

Inzerce Skladník ve skladu s nábytkem, Brno - 135 Kč/hod

Plat: 135 Kč za hodinu

Požadavky

Hledáme několik šikovných brigádníků na pozici skladník ve skladu s nábytkem.

Náplň práce: Balení nábytku a bytových doplňků na palety a do balíků připravených k odeslání. Jedná se o fyzicky náročnou práci.

Pracovní doba: Pondělí - Pátek (8:00-17:00), nástup: od 1.10.2020

Místo výkonu práce: Brno - Modřice

Požadujeme

- Plnoletost

- Možnost pracovat od pondělí do pátku

- Pečlivost a spolehlivost

- Manuální zručnost

- Chuť do práce

Nabízíme

- Fixní odměnu 120 Kč/hod + 15Kč/hod docházkový bonus

- Smlouva DPP

- Výplata zasílána 1x týdně

- Dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Informace o inzerátu

Stáří inzerátu: 1254 dnů
Počet zobrazení: 4189×

Kontaktní údaje

Jméno: PROPLUSCO GROUP s.r.o.
Telefon:
Město: Praha 6
Ulice: Milady Horákové 116/109
Web: http://

Fotografie - Skladník ve skladu s nábytkem, Brno - 135 Kč/hod

Fotografie není k dispozici

Tento inzerát (Inzerce Skladník ve skladu s nábytkem, Brno - 135 Kč/hod) je zařazen v hlavní kategorii inzerce práce. Pro zobrazení veškeré inzerce v této kategorii použijte odkaz na práce.

url adresa této stránky:http://www.blesitrh.cz/skladnik-ve-skladu-s-nabytkem-brno-135-kc-hod-1686038/