inzerce zdarma > práce > zdravotnictví a farmacie > Všeobecná sestra, 1 směnný provoz, Praha-západ, 34.000 Kč

Inzerce Všeobecná sestra, 1 směnný provoz, Praha-západ, 34.000 Kč

Advantis Medical s.r.o. poskytuje odbornou zdravotní péči v domácím prostředí. Hledáme všeob. sestru pro naši pobočku Praha-západ (sestra má pacienty přidělené v menší části okresu). Vhodné i pro sestry z okrajových částí Prahy.

Náplň práce:
* výhradně odborná ZDRAVOTNÍ PÉČE (nikoliv sociální)
* příprava a podávání léků a výživy
* péče o invazivní vstupy
* kontrola FF, orientační kontrola glykemie
* umělá domácí plicní ventilace (v případě potřeby zaškolíme)
* další úkony dle Dg. pacienta

Plat: 34000 Kč za měsíc

Požadavky

· kvalifikace Všeobecná zdravotní sestra (SŠ či VŠ vzdělání)
· minimálně 1 rok praxe u lůžka
· samostatné rozhodování a iniciativa
· trestní bezúhonnost a žádné aktivní exekuce
· ochotu, vstřícnost, trpělivost, empatický přístup
· řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

* jednosměnný provoz bez nočních služeb
* mobilní telefon a služební vůz
* flexibilní prac. doba (možnost spojit rodinný život s pracovním)
* dobré vztahy na pracovišti, vzájemná výpomoc v rámci kolektivu je samozřejmostí
* další benefity (dovolená navíc, vánoční odměny, vzdělávání formou certif. kurzů,…)
* nadstandardní platové ohodnocení
* péče o stálou skupinu klientů
* v porovnání s nemocničním prostředí nižší psychická zátěž
Možnost práce také na dohodu (200 Kč/hod, bez služebního auta a telefonu) či zkrácený úvazek.

Informace o inzerátu

Stáří inzerátu: 1165 dnů
Počet zobrazení: 4120×

Kontaktní údaje

Jméno: Ing. Štěpánka Bečvářová
Telefon: +420 602 290 182
Město: Praha 4
Ulice: Novodvorská 136
Web:

Fotografie - Všeobecná sestra, 1 směnný provoz, Praha-západ, 34.000 Kč

Fotografie není k dispozici

Tento inzerát (Inzerce Všeobecná sestra, 1 směnný provoz, Praha-západ, 34.000 Kč) je zařazen v hlavní kategorii inzerce práce. Pro zobrazení veškeré inzerce v této kategorii použijte odkaz na práce.

url adresa této stránky:http://www.blesitrh.cz/vseobecna-sestra-1-smenny-provoz-praha-zapad-34-000-kc-1672809/