inzerce zdarma > práce > brigády > Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně, 2,4Kč/pick

Inzerce Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně, 2,4Kč/pick

Plat: 120 - 140 Kč za hodinu

Požadavky

Informace o pracovním místě
Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.

Čas práce: noční směny , denní směny (neděle 22-6 pondělí až čtvrtek 18:00-6:00 / po až pátek 6-18)

Místo práce: Nové Strašecí
Požadujeme
- Plnoletost
- Možnost pracovat v uvedených termínech
- Nutno odpracovat minimálně 3 směny v týdnu
- Chuť do práce a aktivitu
- Pečlivost a spolehlivost
- Možnost pracovat na směny
Nabízíme
-Nástupní odměna 120 Kč/hod, po zapracování práce na výkon 1,65 Kč- 2,40/pick - průměrná mzda 140Kč/hod
- Smlouva DPP
- Výplata zasílána 1x týdně
- Dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Informace o inzerátu

Stáří inzerátu: 1255 dnů
Počet zobrazení: 4200×

Kontaktní údaje

Jméno: PROPLUSCO GROUP s.r.o.
Telefon:
Město: Praha 6
Ulice: Milady Horákové 116/109
Web: http://

Fotografie - Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně, 2,4Kč/pick

Fotografie není k dispozici

Tento inzerát (Inzerce Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně, 2,4Kč/pick) je zařazen v hlavní kategorii inzerce práce. Pro zobrazení veškeré inzerce v této kategorii použijte odkaz na práce.

url adresa této stránky:http://www.blesitrh.cz/vypomoc-do-skladu-s-knihami-vyplata-1x-tydne-2-4kc-pick-1688449/